خط تولید

  • Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید سازنده
  • Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید سازنده

VETO دارای قطعات سیستمیک بر اساس پیشرفت محصول LCD است: کارخانه ورق فلز ، کارخانه محفظه ، واحد ماژول ، واحد مونتاژ ...

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 0

 

 

برنامه نویسی

 

شما از تیم توسعه نرم افزار حرفه ای ما شگفت زده خواهید شد.همه نرم افزارهای مربوط بهصفحه نمایش دیجیتال LCD توسط مهندسین نرم افزار ارشد ما به طور مستقل توسعه یافته اند.

 

سیستم ما بر اساس ویندوز و اندروید توسعه یافته است.برای علامت گذاری دیجیتالی جدید ، مهندسان برنامه مورد نیاز را از قبل نصب می کنند.هنگامی که بسته های خود را دریافت می کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از روشن شدن یک راه اندازی ساده داشته باشید و آماده رفتن هستید.اگر درخواست خاصی با نرم افزار ما دارید ، می توانید آن را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.اگر نرم افزار خود را دارید ، ما می توانیم آن را از کارخانه پیش نصب کنیم.

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 1

 

 

برش لیزری

 

کلمات کلیدی تعیین کننده یکبار تشکیل صفحه ورق فلزی صفحه نمایش دیجیتال LCD ، فرآیند برش و خم شدن لیزری است.هنگامی که نیاز به یک محفظه کامل دارید ، فقط می توانید این کار را با دستگاه برش و خم شدن لیزری در یک گذر انجام دهید.بدنه دستگاه دارای سوراخ ها و ابعاد دقیقی است که با برش و خم شدن لیزر به دست می آید.

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 2

 

بعد از اینکه نقاشی وارد رایانه شد و سپس با لیزر برنامه ریزی شد ، برش لیزری به طور خودکار مطابق نقشه اندازه مناسب را برش می دهد و سوراخ های ورق فلز را برش می دهد.

 

ورق برش داده شده را در دستگاه خم کن قرار می دهند و دستگاه خم کن ورق فلز را به شکل محفظه تا می کند و آن را در یک حرکت تشکیل می دهد ، که صاف تر و زیباتر از تاشو دستی است.

 

این محصول نیمه تمام پس از خم شدن ، و سپس یک سری مراحل: جوشکاری ، سنگ زنی ، پرچ کردن ، رنگ آمیزی و دیگر پردازش ها ، به مجموعه ای کامل از صفحه نمایش ورق فلزی علامت دیجیتال LCD تبدیل می شود.

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 3

 

 

مونتاژ صفحات تبلیغاتی

 

همه چیز آماده حرکت است.خط مونتاژ ، شیشه مقاوم ، منبع تغذیه ، تقویت کننده ، مادربرد ، صفحه LCD ، نور پس زمینه و سایر اجزا را در دستگاه تبلیغاتی یکپارچه نصب می کند.کارکنان تولید سیمهای اتصال را شانه می کنند تا آنها را در دستگاه تبلیغاتی ثابت کنند.

 

اگر به محصولات سفارشی نیاز دارید ، خوش آمدید تا نقشه های طراحی خود را با ما به اشتراک بگذارید ، و ما طبق نقشه های شما که مطابق خواسته های OEM شما باشد سفارش می دهیم.اگر هیچ ایده ای در مورد طراحی نقاشی ندارید ، ما می توانیم طرح را هدایت کنیم ، و شما فقط باید آن را نهایی کنید.

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 4

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 5

 

 

آزمون پیری

 

همه اجزاء باید پس از مونتاژ آزمایش پیری 24 ساعته را انجام دهند ، از قابلیت اطمینان کل دستگاه از کارخانه اطمینان حاصل کنید.هنگامی که دستگاه های تبلیغاتی همه کاره ما را دریافت می کنید ، مطمئن شوید که همه دستگاه های تبلیغاتی می توانند هنگام کار با محیط های مختلف سازگار شوند و بیش از 60،000 ساعت کارآمد و ماندگار عمل کنند.

 

 

تست کارخانه

 

پس از اتمام آزمایش پیری دستگاه ها ، آنها باید به طور کلی توسط کیفیت تضمین شوند ، از جمله عملکرد ، ظاهر ، زبان ، مشخصات لوازم جانبی ، علائم لوگو ، جعبه های بسته بندی و غیره.

 

 

بسته بندی و حمل و نقل

 

هنگامی که دستگاه های LCD تمام آزمایشات را انجام داده و تمیز شدند ، علائم تبلیغاتی دیجیتال در جعبه ای با قاب چوبی خارج از جعبه بسته بندی می شوند.

 

هنگامی که محصولات بسته بندی می شوند ، از طریق کارخانه اکسپرس ، کشتی ، هوا و غیره از کارخانه به شما تحویل داده می شود.

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 6

OEM / ODM

بر اساس تیم تحقیق و توسعه عالی و خط تولید حرفه ای ، فناوری VETO از نظر قدرت کافی است OEM یا ODM خدمات از نمایشگر دیجیتال LCD.

 

با تعهد ما به مشارکت طولانی مدت ، تا حد زیادی به ما کمک می کند تا موفقیت بزرگی کسب کنیم.بسیاری از شرکای OEM ما سالهاست که با ما کار می کنند ، از جمله Huawei ، Walmart ، Uniqlo ، China Mobile ، Carrefour ، Midea ، Bank of China ، KFC ، Petro China ، Tencent ، Dongfeng Fengxing ، China Unicom ، TCL و غیره.

 

ما هر ساله بسیاری از محصولات نصب شده و سیگنال دیجیتال سفارشی را در سراسر جهان صادر می کنیم ، مانند علامت های دیجیتال کف ایستاده، صفحه لمسی تعاملی، دیوار ویدل تجاری، علامت های دیجیتال قابل جمع شدن قابل حمل، صفحه نمایش LCD با نوار کشیده، کیوسک دما، علامت های نمایشگر در فضای بازو غیره محصولات جذاب و مداوم به آنها کمک می کند بازار خوبی باز کنند و مشتریان بیشتری را به دست آورند.

 

هنگامی که شما نیاز به ایجاد حجم بالا دارید OEM یا ODMسفارش ، لطفا برای اطمینان از اندازه قالب ، حجم تولید و زمان تحویل با ما تماس بگیرید.این تکنسین های مجرب می دانند که چگونه با توجه به نقشه های طراحی شما ، تولید سریع و پایدار را انجام دهند.

 

 

فرایند طراحی دستگاه تبلیغاتی LCD مشتری خاص:

 

تماس - تأیید نیاز - طراحی طراحی - تأیید نقاشی - اثبات - تایید نمونه - تأیید بسته بندی - تولید - تست پیری - بازرسی - حمل و نقل

 

Dongguan VETO technology co. LTD خط تولید کارخانه 0

تحقیق و توسعه

ما همیشه حداکثر سرزندگی را حفظ می کنیم و تلاش می کنیم از استراتژی تحقیق و توسعه خود محافظت کنیم.VETO هر سال 20 درصد سرمایه خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند ، فناوری پیشرفته دستگاه تبلیغاتی LCD را به طور فعال معرفی و یاد می گیرد ، اطلاعات بازار و ارزش های مشتری مداری را دنبال می کند ، به موقع و قابل اعتماد ارائه می دهد.راه حل های نمایش دیجیتال LCDبه

 

ما با تیم تحقیق و توسعه خود سختگیر هستیم و راه حل های نمایش تبلیغاتی LCD با ارزش و با ارزش بالا ارائه می دهیم.ما در تلاش هستیم تا تحقیق و توسعه را به R&B (Research & Business) تبدیل کنیم.

 

اتفاق شگفت انگیزی در حال رخ دادن است ...

پیام بگذارید