به عنوان مثال صفحه نمایش ال سی دی لبه دار LCD فوق العاده باریک VETO

November 7, 2019
آخرین اخبار شرکت به عنوان مثال صفحه نمایش ال سی دی لبه دار LCD فوق العاده باریک VETO

صفحه نمایش لبه دار ال سی دی بسیار باریک 55 اینچ که توسط یک اداره امور مالیاتی در گانسو خریداری شده است با موفقیت به بهره برداری رسید و کار نصب و اشکال زدایی به اتمام رسیده و رسما وارد حالت کار عادی شده است. صفحه نمایش التقاطی LCD 55 اینچ بسیار باریک و باریک که برای این منظور استفاده می شود ، برای ارتقاء دانش مالیاتی ، دفاع از روحیه پاک و صادقانه و نشان دادن کار خود اداره مالیات استفاده می شود.
طراحی فوق العاده باریک حرفه ای این پروژه ، شکاف بخیه به 0.88 میلی متر می رسد و منبع نور مستقیم LED دارای عمر طولانی تر و عملکردهای قدرتمندی است. این پروژه با استفاده از یک طراحی گودی فوق العاده نازک به راحتی و با انعطاف پذیری یک دیوار ویدئویی را ارائه می دهد و تصویری واقع بینانه ، نفیس و چشمگیر بزرگ را ارائه می دهد. کاهش عرض مرز باعث می شود صفحه نمایش تقریباً بدون درز باشد و صفحه نمایش بزرگ ، وضوح تصویر با وضوح تصویر بالا و با کنتراست HD را نشان دهد.
پس از اتمام صفحه نمایش میکرو باریک LCD باریک و باریک ، اثرات و کارکردهای نمایش داده شده ستایش یکدست رهبران اداره مالیات گانسو را به دست آورد. VETO تأمین کننده محصولات نمایشگر تجاری و راه حلهای کلی است و تمرکز خود را در زمینه تجارت ادامه خواهد داد.