صفحه نمایش ال سی دی نوار کشیده چیست؟

August 8, 2023
آخرین اخبار شرکت صفحه نمایش ال سی دی نوار کشیده چیست؟

صفحه نمایش LCD با نوار کشش چيست؟

نمایشگرهای LCD می توانند نسبت ابعاد مختلفی داشته باشند که معمولاً از 16: 3 تا 32: 9 یا حتی بیشتر است.این نمایشگرها اغلب در برنامه هایی استفاده می شوند که فضای محدود یا یک عامل فرم منحصر به فرد مورد نیاز استآنها کاربردهایی را در زمینه هایی مانند سیگنال دیجیتال، سیستم های حمل و نقل، نمایشگاه های خرده فروشی و سایر محیط های تخصصی پیدا می کنند.
مانند تابلوهای اطلاعاتی حمل و نقل عمومی، نمایشگاه های قفسه های خرده فروشی، یا پانل های کنترل صنعتی.

چطور "ويتو" اين صفحه نمايشي رو درست کرد؟

VETO تکنولوژی برش صفحه نمایش را به دست آورده و می تواند طول و عرض صفحه نمایش اصلی را برش دهد.به طوری که به سناریوهای استفاده با فضای محدود یا نیاز به اشکال منحصر به فرد سازگار شود، و تمام لوازم جانبی را جمع آوری کنید و کل دستگاه را می توان بلافاصله استفاده کرد وضعیت استفاده به مشتریان ما ارسال می شود. میزان آسیب دیده از صفحه نمایش برش ما بسیار کم است،بنابراین ما 1-3 سال گارانتی برای صفحه نمایش نوار ما فراهم می کند، تا مشتریان بتوانند با اعتماد به نفس خریداری و استفاده کنند.

 

به طور خلاصه سناریوهای کاربرد صفحه نمایش ال سی دی کشش پایین را معرفی کنید؟

به طور عمده توسط مشتریان ما برای نمایشگاه های خرده فروشی برای فروش محصولات برجسته خود استفاده می شود. برای افزایش فروش، ارتقاء نام تجاری، صرفه جویی در هزینه های نگهداری و هزینه های نیروی کار.صفحه نمایش نوار مانند یک راهنمای خرید جدید در فروشگاه شما است، از طریق مواد چند رسانه ای که شما تهیه کرده اید، می توانید به اثر مورد نظر برسید.

 

شما همچنین می توانید از طریق پلت فرم شخص ثالث با ما تماس بگیریدعلی باباایستگاه بین المللی، ما بیش از ده سال در این پلتفرم کار کرده ایم